Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Harem Akademi

Harem Akademi Güzellik Uzmanlığı Kursu 2019 yılında Harem Group bünyesinde faaliyetine başlamıştır. Harem Group Genel Müdürü Göktuğ Yalçın tarafından, nitelikli personel yetiştirmek amacıyla Estetisyenlik ve Meslek Edinme Kursu olarak kurulmuş olan eğitim kurumumuz sektöre profesyonel ve uzman niteliklere sahip personel yetiştirmektedir.

Kurumumuzda her biri alanında uzman eğitimciler görev almaktadır. Kurs süresince düzenlenen çeşitli seminerlerle işyeri açmak isteyen öğrencilerimize kozmetik ve ürün eğitimi desteği sunmaktayız. Çalışmak isteyen öğrencilerimize staj ve işe yerleştirme desteği sağlanmaktadır.

Öğrencilerimiz güzellik uzmanlığı eğitim uygulamalarında Avrupa’da birçok ödüle sahip İspanyol markası Atache Dermotological Care ürününü kullanmaktadır. Kaliteli, profesyonel bir uzman yetiştirmek iyi bir eğitimden geçtiği gibi, eğitimin kaliteli olma şartlarından biriside kullanılan ürünlerdir.

Kursumuz açıldığı günden itibaren sektörün önde gelen kliniklerine, güzellik merkezlerine, kozmetik ve dermokozmetik ürün satışı yapan firmalara, bilgi donanımı yüksek estetisyenler yetiştirmektedir.

Kursumuz eğitim programlarımızla mesleğini hakkı ile yapmak isteyenleri bir adım daha öne çıkarmayı hedefliyoruz. Sizinde amacınız kaliteli ve donanımlı bir eğitim almak ise, kursumuza bekleniyorsunuz.